Ewa Farna podporuje obchod Vandastore: darují spolu pět kočárků do pěstounských rodin

Rodačka z Třince na svém instagramovém profilu sdílela reklamní příspěvek, kterým chce poskytnout pomoc pěstounským rodinám. Ve spolupráci s obchodem Vandastore rozdává pět kočárků rodinám starajícím se o děti, které dočasně, či trvale nežijí se svými biologickými rodiči.

Zpěvačka za poslední měsíce obdržela velké množství nabídek na spolupráci, většinu z nich však nerealizuje. „Když už něco doporučuju, tak na základě jistoty a přesvědčení, že tady nezneužívám důvěru skoro půl milionu lidí, co se rozhodli mě sledovat,“ píše Farna u svého instagramového příspěvku. „Musím mít s daným produktem/službou výjimečnou osobní zkušenost a s čistým svědomím ji pak předat Vám,“ dodává zároveň s tím, že byla osobně se značkou velice spokojena.

Tato hvězda, kterou známe už od jejích dětských let, svou dobrosrdečnost neskrývá. Před deseti lety se stala tváří nadačního fondu Dětský čin roku a krátce před svým porodem například podpořila akci pro děti z nemocnice Jihlava. „Jde hlavně o to spojení, že jde z jednoho postu vytěžit velkou dávku dobra, a to nejen pro sebe, ale spíše i pro ty, kteří to potřebují,“ napsala nám sama Farna na dotaz, v čem vidí smysl této spolupráce.

Vandastore s prodejnami v Praze, Brně a Bratislavě nabízí několik druhů kočárků, autosedaček, ale i jiného dětského nábytku a doplňků. Farna měla možnost jejich kočárky vyzkoušet poté, co se sama na jaře stala poprvé matkou.

Čtyři z těchto kočárků již byly darovány, pátá rodina bude vybrána na základě příběhu, který lidé zašlou Farné do zpráv na sociálních sítích. Pokud máte ve svém okolí pěstouny, kteří kočárek potřebují, můžete se podělit o jejich příběh se zpěvačkou třeba právě na Instagramu.

Autor: Tereza Vaňková

Foto: Instagram Ewy Farné

Příspěvek vytvořen 52

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy