Chlapec zachránil svého bratra před utopením. „Ve filmech to tak přece bývá,“ řekl

Je mu deset let a už je hrdinou. O kom je řeč? Jacob O’Connor našel svého dvouletého bratra plavat v bazénu obličejem dolů, nelekl se a nezdržoval se přivoláním rodičů. Vybavil si totiž scénu ze svého oblíbeného filmu San Andreas, bratra vytáhl z bazénu ven a masáží hrudníku mu zachránil život, přesně jako to viděl ve snímku z roku 2015, kde Dwayne Johnson aka The Rock stejným způsobem zachraňuje svoji dceru.

Po zveřejnění příběhu se k odvaze chlapce z Michiganu vyjádřil sám herec Johnson. Na svém twitteru označil Jacoba za opravdového hrdinu. „Jsme na tebe všichni hrdí,“ napsal herec v příspěvku. „Ve filmech to tak přece bývá. Nejdřív se tu osobu snaží zachránit, a když to nejde, někoho přivolají,“ komentoval svůj čin chlapec pro britský server BBC.
Jacob se svým bratrem.
V den incidentu kluky hlídala babička. Dvouletý bratr si otevřel zadní dveře domu a sám se dostal až k bazénu. „Prvních několik hodin v nemocnici bylo nejhorších, protože si lékaři nebyli jistí, jestli se z toho Dylan úplně dostane,“ popisuje matka chlapců americké televizi WXYZ. „Někdo se Jacoba zeptal, jestli se cítí jako hrdina a on jen řekl: ‚Já nevím‘.“
Díky rychlému zásahu Jacoba se nakonec dvouletý Dylan vrátil bez trvalých následků domů. Scénu z filmu San Andreas, kterou se Jacob inspiroval můžete vidět na videu dole.
Autor: Lýdie Hájovská
Příspěvek vytvořen 77

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy