Simon a Theo: Láska dvou koček, která pobláznila Twitter

Helena Večerková

Když se Kenzie Coffman podělila s Twitterem o příběh svého kocoura a jeho lásky, nečekala, jakou pozornost tím získá. Tuto kočičí lásku teď totiž pravidelně sleduje přes sto tisíc lidí a každým dnem jich přibývá. Simon a Theo se za pár dní stali kočičí verzí Romea a Julie. Nebo spíš Romea a Romea.

„Můj kocour Simon je zamilovaný do kocoura našich sousedů, každý den na něj čeká,“ napsala jednou Kenzie na Twitter i s fotkou své kočky a vzkazem „Jak se jmenuje tvá kočka? S láskou, Simon,“ který následovně přilepila na okno a čekala na odpověď. „Budu vás o všem informovat,“ slíbila a přesně to také udělala. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Vzkaz minul vzkaz, okna se otevřela na obou stranách a oba kocouři mohli započít svůj „vztah na dálku“. Sláva na Twitteru pomalu rostla a vztah Thea a Simona si vybudoval vlastní fanouškovskou základnu. Oba kocouři si vytvořili svůj vlastní účet, kde spolu „komunikovali“ za pomocí roztomilých vzkazů. Každý čekal na velký den D. Kdy se konečně ti dva setkají?

Kenze pak konečně oznámila, že kocouři se setkají 25. dubna odpoledne. A také všechny ujistila, že vše bude fotit a natáčet. Theo byl však v novém prostředí trochu nervózní, a proto se oba kocouři přesunuli raději k nim. Ve svém domově se cítil lépe a celé setkání proběhlo v duchu poznávání a očichávání. Obě majitelky nakonec fanoušky ujistily, že se dva kocouři nesetkali naposledy.

Kočičí láska tak překonala první velký milník a Simon a Theo se mohou těšit na další společné chvilky.

Zdroj: twitter.com/kenziecoffman