Semináře Après Coffee Talks pomáhají ženám s osobním rozvojem

Podcasterské sestry Verča Emča z blogu Čas kávičky a Valentýna Procházková z blogu Après Chic se po dlouhém uvažování rozhodly svůj nápad poslat do světa. Z původní myšlenky pořádání společných srazů s fanoušky se blogerky rozhodly udělat něco s větší přidanou hodnotou.

zdroj: après-chic.czZačaly společně pořádat tematické semináře, na kterých probírají s účastnicemi různá ženská témata. Cílem je inspirovat se, podělit se o své životní zkušenosti a příběhy, a zároveň se poznat s novými lidmi. Pro účastnice je připravena káva se sladkými dobrotami. První seminář, který získal velmi pozitivní ohlas, proběhl ke konci září. Řešily se zde otázky sebevědomí a osobního rozvoje.

„Dostaly jsme krásně vyplněné dotazníky. Holky byly nadšené a podle  jejich odpovědí si odnesly i něco do svého života. Co se nám ale líbilo nejvíc, bylo to, že holky odcházely s tím, že získaly nové kamarádky, se kterými se v budoucnosti opět potkají,“ říká blogerka Verča Emča.

Další ženský tříhodinový seminář se bude konat příští týden ve středu a  poté 6. listopadu od 17:00 v coworkingovém centru Inspiro v pražských Holešovicích. Další termíny jsou stanovené na 29. listopadu a 19. prosince. Na jeden workshop je kapacita omezena pouze na 20 lidí.

„Minule se nám stalo, že to na poslední chvíli odřekly čtyři ženy, tak jsme o tom informovaly na Instagramu a hned jsme našly další zájemkyně. Proto doporučujeme sledovat naše sociální sítě,“ dodává Verča Emča.

Cena workshopu činí 250 Kč a 20 % z ceny jde na charitu La Vida Loca  přímo na projekt Život v kufříku, který se zaměřuje na děti odložené po porodu.

„V rámci prvního workshopu jsme pro tento projekt vydělaly tisíc korun, plus já jsem se rozhodla, že věnuji celou svou finanční část, tudíž jsme pro projekt získaly dva tisíce korun. Do konce roku bychom rády vybraly aspoň deset tisíc korun, což si myslím, že je fajn. Děti z projektu dostanou kufřík, ve kterém se nachází spousta věcí, které si nesou dál do života. Je tam třeba i památníček, kde se třeba zaznamenává příběh toho dítěte“ sděluje Verča Emča.

Více informací o aktuálním stavu workshopů a tvorbě  můžete sledovat na blozích apres-chic.cz  nebo cas-kavicky.cz.

Autor: Nela Kadlečíková

Zdroj fotek: apres-chic.cz