Nejkrásnější muž na světě a zároveň nejhezčí Evropan je Čech Jiří Kmoníček

Jiří Kmoníček, čtyřiadvacetiletý strojař ze Šestajovic u Prahy, zvítězil v soutěži Mister International na Filipínách. Stal se tak nejkrásnějším  mužem Evropy a čtvrtým nejkrásnějším mužem světa. 

Mister International je mezinárodní soutěž krásy pro muže, která existuje od roku 2006. Letošní finálový večer se  konal 24. února na Filipínách. Vítězem se stal zástupce Vietnamu Trinh Bao. Do finálové trojice se dostali také Waikin Kwan z Hong Kongu a Venezuelan Francesco Piscitelli. Soutěže se účastnilo celkem 39 mužů. Bramborovou medaili získal Čech Jiří Kmoníček, kterého porota zároveň vybrala jako nejkrásnějšího muže Evropy. 

„Dal jsem do toho maximum, bojoval jsem ze všech sil. Jsem velice šťastný, sice unavený, ale spokojený,“ řekl Kmoníček. Dodal, že konkurence byla velká. Úřadující muž roku 2018 doháněl při své přípravě na světovou soutěž fyzičku. Mimo jiné také sháněl národní kroj a ladil angličtinu.

Jiří Kmoníček zvítězil v srpnu 2018 v soutěži Muž roku, která se konala v Náchodě. Mezi 12 muži získal nejvíce hlasů od poroty. Právě prezident této soutěže David Novotný byl z celkového umístění Kmoníčka na světovém finále opravdu šťastný. „Mít nejkrásnějšího muže v Evropě a čtvrtého na světě, tím se nemůže hned tak někdo pochlubit,“ řekl Novotný.

Autor: Gabriela Kokešová

Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/muz-roku-2018-jiri-kmonicek-svetova-soutez-nejkrasnejsi-evropan-mister-international-filipiny.A190224_231221_lidicky_zar?Příspěvek vytvořen 665

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy