DVTV koupila Dobrý Zprávy. Jaké změny přinese nový majitel?

Šárka Mazurková 1. 4. 2021

Dlouho jsme tuto informaci drželi pod pokličkou, ale už s tím můžeme jít konečně ven. Dobrý Zprávy od tohoto měsíce oficiálně patří internetové televizi DVTV. Našimi novými majiteli jsou Martin Veselovský a Daniela Drtinová, kteří se rozhodli zainvestovat a rozšířit svou základnu o členy naší redakce Dobrých Zpráv. A jaké plány mají s Dobrými Zprávami naši noví majitelé do budoucna?

Dobrý Zprávy fungují od roku 2016 a denně vám přináší pozitivní články a příběhy inspirativních lidí. Naší práce si všimla i novinářka Daniela Drtinová, kterou koncept Dobrých Zpráv zaujal: „Pracuji v DVTV, kterou jsem pomáhala založit s Martinem Veselovským. Nabízíme divákům různorodé rozhovory, ale nejedná se vždy o pozitivní témata. Když jsem se dozvěděla o Dobrých Zprávách, navrhla jsem Martinovi, že bychom mohli Dobrý Zprávy koupit a přinášet našim divákům pozitivní zprávy každý den. Ten ihned souhlasil, a tak se rozběhlo zařizování ohledně odkoupení Dobrých Zpráv.“

Že se Dobrý Zprávy staly součástí DVTV, okomentoval i náš druhý majitel Martin Veselovský: „V těchto dnech je důležité se obklopovat dobrými zprávami, a kdo by na to mohl být větší odborník než redakce Dobrých Zpráv? Mají už pětiletou praxi v poskytování pozitivních informací a svoji práci odvádí velmi pečlivě.“ Dále dodal, jaké změny se pro nás do budoucna chystají: „Určitě bychom chtěli rozšířit redakci o další členy, ať máme větší přísun dobrých zpráv. Dalším krokem je vybudovat pro Dobrý Zprávy taktéž internetovou televizi, jako máme my v DVTV, abychom dobré zprávy nemuseli jen číst, ale mohli se na ně i dívat.“

Pokud jste dočetli až sem, děkujeme mnohokrát za vaši přízeň a promiňte nám náš malý žertík, který jsme si vzhledem k dnešnímu datu v kalendáři nemohli odpustit.

Celá redakce Dobrých Zpráv vám přeje veselého apríla plného dobré nálady.

Autor: Šárka Mazurková


Daniela Drtinová s Martinem Veselovským nás sice nekoupili, ale o existenci Dobrých Zpráv vědí. S Martinem Veselovským jsme totiž před dvěma lety udělali rozhovor, který si u nás můžete také přečíst.


Foto: Šárka Mazurková, Dobrý Zprávy