Chci, aby všechny děti měly pod stromečkem dárky, říká čtyřletá Pippa

O tom, že v době vánoční si lidé mají pomáhat, ví moc dobře i čtyřletá Pippa Jacksonová, která momentálně balí dárky pro děti z chudších poměrů. Do vánočního projektu se zapojila nejen celá rodina, ale i místní obchody. Jejím cílem bylo vyrobit 200 dárků. Momentálně je však díky pomoci velmi reálné jich vyrobit mnohem víc.

Čtyřleté holčičce z města St Austell v anglickém Cornwallu se zdál sen o tom, že děti ze sirotčince neobdržely na Štědrý večer žádné dárky. Byla z toho zklamaná a měla velkou touhu jim jakkoli pomoct. Svěřila se s tím své mamince Kadie Jackson (23), a ta se jí rozhodla podpořit.

„Má srdce ze zlata,“ prozradila britskému listu The Independent dívčina matka, která zahájila projekt určený na pomoc finančně slabším dětem o Vánocích.

Pippa si dala za úkol vyrobit 200 dárků. Její maminka si však nemohla dovolit je nakoupit všechny sama, a tak se rozhodla sbírat dárky od rodiny a přátel. Do vánočního projektu se již zapojily místní obchody a společnosti jako Poundland a Sports Direct. Pippa v současné době díky velkému množství darů začala vyrábět vánoční balíčky a bude vyrábět také dekorace. „Dárky budeme rozdělovat podle věku a pohlaví dětí,“ řekla Pippa.

Malá dívenka by nejraději chtěla pomoct všem dětem, které to potřebují. „Chystáme se navštívit dětské domovy, sirotčince i azylové domy pro matky samoživitelky,“ dodala Kadie Jacksonová.

Autor: Izabela Waclawková


Vánoce se stále blíží a vy pořád nevíte, čím obdarovat své blízké? Zkuste se podívat na naše tipy na dárky od českých tvůrců a třeba najdete inspiraci.


Zdroj: independent.co.uk, magazin.aktualne.cz, mirror.co.uk, cornwalllive.com

Foto: www.mirror.co.uk

Příspěvek vytvořen 28

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy