Zaměstnankyně fastfoodu povzbuzuje zákazníky pozitivními vzkazy

Lýdie Hájovská

Tvůj život má smysl! Nepřestávej se usmívat! Tyto a podobné inspirativní ručně psané vzkazy nacházejí ve svých krabičkách s jídlem zákazníci restaurace Taco Bell v New Yorku. Sedmadvacetiletá zaměstnankyně Kelly Stewart totiž jimi chce zákazníkům zlepšit den.

Mám ráda lidi. Snažím se, aby byl jejich den lepší,“ vysvětluje Kelly pro server Syracuse. „Někdy je život těžký a mně pomáhají právě citáty. Tak je píši i druhým lidem. A je pro mě důležité jít příkladem svému šestiletému synovi,“ dodává.

Myšlenka vzkazů s poselstvím Kelly napadla o Vánocích, když začala přidávat do krabiček jednoduchý vzkaz „Veselé Vánoce”. Po svátcích pokračovala ve psaní dál. K jídlu přidávala povzbudivé vzkazy a k nim posléze přibyly také citáty. „Uč se ze včerejška, žij pro dnešek a doufej v zítřek. A nikdy se nepřestávej ptát,“ vybrala například jeden i od Alberta Einsteina.

Vzkaz našla u svého jídla i Heather O’Donnell. „Přimělo mě to zastavit se a usmát. To, že si někdo v práci udělá čas, aby toto napsal druhým, je jedním z příkladů, že ještě existují dobří lidé,“ řekla pro server Syracuse. A další zákazníci napsali pozitivní vzkazy na stránky společnosti Taco Bell. „Opravdu se to dotklo mého srdce,“ napsal jeden z komentujících.

Nikdy nevíte, co druzí prožívají ve svém životě. Spousta lidí to nedává najevo,“ uvedla Kelly a dodala, že její iniciativa potěšila i jejího malého syna. „Objal mě a řekl: ,Děláš skvělou práci, mami’,“ popsala.

Kelly naštěstí není jediná, která dokáže povzbudit i cizího člověka obyčejným vzkazem. V Londýně pro změnu rozdává radost Andy Leek.

Zdroj: hatefree.cz
Foto: syracuse.com