Štědrodenní speciál: Co vám přeje redakce Dobrých Zpráv

Dobrý Zprávy

Na letošní Vánoce jsme se připravili způsobem sobě vlastním, a tak není divu, že pro vás, naše čtenáře, máme na Štědrý den připravená přání členů redakce Dobrých Zpráv. Tak se pohodlně usaďte, zapalte františka, připravte si čaj a lahodné cukroví k tomu, a začtěte se do našich poselství…

Našim čtenářům k Vánocům a do nového roku přeji, ať je jejich život plný radosti, z ničeho si nedělají hlavu, a radši si dají sklenku něčeho dobrého k pití se svou rodinou a přáteli. A hlavně – aby zůstali u našich Dobrých Zpráv!

Radka Kmochová, šéfredaktorka

 

Čtenářům Dobrých Zpráv přeji, aby měli vždycky dostatek odvahy být sami sebou a dostatečně se smáli. Smíchem a veselým přístupem totiž překonáme všechny překážky snáz.

Honza Rillich, otec zakladatel

 

Milí čtenáři, pod stromeček vám přeji hlavně klid, pohodu a žádný stres. Poslední dobou si všímám, že pro mnoho lidí je ten Štědrý den spíše strašákem. Pojďme si ho letos užít, neřešit úklid a dárky, ale jen si prostě odpočinout. Klid a pohoda je ten největší dárek, který můžete dát nejen sobě, ale i svým blízkým.

Barbora Černošková, redaktorka

 

Popřála bych asi jenom to, ať si každý pořádně odpočine, načerpá energii a sílu, a vnímá lásku, co má kolem sebe.

Gabriela Kokešová, redaktorka

 

Čtenářům Dobrých Zpráv bych rád popřál zdraví a osobní štěstí, a aby nerezignovali na věci veřejné a měnili věci kolem sebe k lepšímu.

Václav Ágh, redaktor

 

 

Čtenářům přeji levný punč a – i když je to klišé – hlavně odpočinek. Taky aby (když už nikdo neví, o čem vlastně ty Vánoce jsou) využili těchto svátků jako času bez výčitek, křivd a hádek, a místo toho se radovali, že nejsme o Vánocích sami.

Léa Schellongová, redaktorka

 

Přeji vám všem příjemné svátky mezi rodinou a přáteli. Rozdávejte úsměv a alespoň přes Vánoce myslete jen na to dobré ve vašem životě.
Krásné Vánoce z Vatikánu!

Kuba Jílek, redaktor

 

 

Čtenářům přeji pod stromečkem hlavně pohodu a klid o svátcích o v novém roce, hodně teplých ponožek a ať je v dalším roce čeká spousta Dobrých Zpráv.🤗

Helena Večerková, redaktorka

 

Chtěla jsem popřát klidné Vánoce bez stresu, ale podobná přání už tady zazněla… Taky jsem chtěla popřát Vánoce strávené s blízkými a těmi, se kterými rádi trávíte čas, ale i toto přání už zní pomalu jako klišé… A tak bych vám, milí čtenáři, chtěla hlavně popřát, ať si letošní svátky užijete tak, jak nejlíp umíte, ať zapomenete na všechen shon a nevhodné konverzace u svátečního stolu s blízkými, a jednoduše si užíváte vůbec možnost být zase po roce spolu! Krásné Vánoce!

Lýdie Hájovská, redaktorka