Štěpán Kozub nemá hranice, na svém stand-upu s názvem Bez urážky! se nebojí mluvit o ničem

Štěpán Kozub je jméno, které jistě zaregistroval v dnešní době každý, kdo alespoň minimálně sleduje tuzemské kulturní dění. Mladý, a jistě talentovaný ostravský herec dobil internetovou scénu, když se objevil v komickém improvizačním seskupení Tři tygři. Na youtubovém kanálu získává miliony zhlédnutí a nad peprnými vtipy se baví nespočet diváků. Nyní vyrazil sám na své oficiálně první stand-upové turné po České republice.

„Mým cílem je Vás pobavit, ne urazit. Pokud se mi to však povede, bude to pro mě přidaná hodnota.“ Těmito slovy uvedl uvedl Kozub svůj stand-up v Olomouci, kde si svým humorným vystoupením minulou sobotu podmanil toto moravské město. Celé Kino Metropol bylo totiž druhého dubna vyprodané a přes pět set diváků s nadšením očekávalo příchod nového Zdeňka Izera, jak o sobě nechává říkat. Kdo neměl to štěstí, těžko sháněl lístky na poslední chvíli. O stand-up byl takový zájem, že do necelé hodiny měly již všechny lístky své majitele.

Celé představení bylo založené na humoru, jež mohl určité menšiny či obyvatele Brna tvrdě urážet. Koho ovšem černé vtipy a nekorektní humor nebaví, ten neměl na představení co dělat. Štěpán se nebál zajít do extrémů. Srandu si udělal z kohokoli a z čehokoli. Terčem vtipů byl i on sám. Charismatický herec nezlomně ukázal, že ze všeho se dá učinit legrace.

V průběhu večera byla možnost položit jakoukoli otázku a tím rozvinou vystoupení do jiných směrů. Interakce s diváky byla hlavním bodem večera a ti si to patřičně užívali. Vlna smíchu nenechala jedinou tvář kamennou. Publikum nebylo ochuzeno ani o historky z natáčení, ani o dosud nezveřejněné příhody ze Štěpánova života. Pro zběhlé fanoušky padly vtípky o Laďovi i o členech Divadla Mír.

Příjemnou vložkou do rozbouřeného večera byla dvě pěvecká vystoupení. O ta se postarala Barbara Kanyzová a Ondřej Malý. „Dal jsem jim jediný pokyn: složte vtipnou píseň. No a vidíte co z toho vzniklo, jedna zpívá o menzesu a druhý o penisu,“ řekl Kozub krátce po zaznění vtipných písní svých kolegů.

Nekompromisním humorem bavil více než devadesát minut celé hlediště a smích neutichl ani po skončení večera.

Autor: Veronika Turková


O online projektu Tři tygři, kterým bavilo Divadlo Mír celé Česko během první vlny pandemie covid-19, si můžete přečíst více zde.


Máte rádi naše dobrý zprávy a chtěli byste nás podpořit? Zavítejte na náš Patreon! Prostřednictvím drobné částky nás můžete měsíčně i jednorázově podpořit a pomoci nám dále se rozvíjet.


Foto: stars.24.cz, kinometropol.cz

Příspěvek vytvořen 21

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy