Česká moderátorka Nora Fridrichová podporuje ženy z Klubu svobodných matek

V sobotu 28. září vyhlásila známá česká novinářka, reportérka a moderátorka Nora Fridrichová sbírku oblečení pro ženy z Klubu svobodných matek. Tato sbírka se ujala a má opravdu velký úspěch. 

Klub svobodných matek sdružuje matky samoživitelky. Na uzavřené facebookové skupině si vzájemně sdílí rady, zkušenosti, nabídky hlídání dětí, funguje zde i bazar, kde za symbolickou cenu nabízejí věci, které už nepotřebují. Taková láskyplná komunita, která si chce navzájem pomoci. Není to však jen o facebookové skupině. Na svých webových stránkách vybízejí jak k finanční podpoře, která půjde přímo matkám samoživitelkám a jejich dětem, tak i k jakékoli dárcovské pomoci. Následně si příběhy splněných přání můžete i přečíst.

Taková kouzelná věc se přece ale nejlépe rozšíří díky médiím. O tuhle cestu se na konci září postarala česká moderátorka Nora Fridrichová.

„Mámy mi často psaly, že všechny peníze, co mají, dávají do dětí a šetří na sobě (jak jinak). Takže, holky, co vás tu mám, pojďme vytřídit svoje skříně! Mámy vám budou moc vděčné a budete přesně vědět, koho obdarujete,” napsala ve svém příspěvku, pod kterým se nahromadilo přes 300 komentářů s nabídkami. Sama vytřídila velkou spoustu oblečení, což ukázala v následujícím příspěvku. Do sbírky se zapojila se svou sbírkou bot například i herečka Taťána Dyková.

„Holky, jste naprosto boží! Víc než dvě stovky z vás vstoupilo do Klubu a začalo tam nabízet své oblečení. Každou dárkyni propojuju s obdarovanou maminkou, domluvíme logistiku a balík fičí do světa. O oblečení je v Klubu extrémní zájem, holky vám strašně děkujou! Píšou třeba, že už 5 let si nekoupily nic na sebe nebo že konečně mají v čem jít na pracovní pohovor,” napsala Nora v posledním příspěvku, kde oznamuje, že s velkým úspěchem sbírka pokračuje.

Autor: Kristýna Michalčíková

Foto: klubsvobodnychmatek.cz, Facebook Nora Fridrichová

Příspěvek vytvořen 665

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
Dobrý Zprávy